szybkie dania wegetarianskie

szybkie dania wegetarianskie

Wrz 25
szybkie dania wegetarianskie

Sprawdź swój rękopis zapamiętania:

~ Wpisz specyfika zamiast ogólników gdy to sprawia, że ??pisanie świeższe.

~ Weave Choice w szczegóły (bez przeciążania rękopis tak, że czuje się liści).

~ Pamiętaj, że przymiotniki i przysłówki nie liczą się jako szczegółami, więc obniżyć te i zastąpić je potężne, konkretnych czasowników.zapoznaj się z naszą ofertą

~ Znajdź pomysły, że tylko pomijane w pierwszej wersji i rozwinąć niektóre pod pełnoprawni scenach, które pokazują, zamiast ust, które mówią.

~ Craft dialog, który trzeszczy poza stronę zamiast kary, gdzie ludzie nie mamrotać o wiele więcej niż „um” lub „dobra” lub blasé Rozmowa wypełniacz.

Czytać, czytać, czytać.

To może brzmieć jak niemożliwe nonsens, podobnie jak „W celu utrzymania zdrowych dziąseł, oglądać kogoś innego nić”, ale to naprawdę działa (odczyt, a nie nicią dentystyczną).

Pisarze często błędnie uważają, że nie należy czytać, podczas gdy pracujesz nad czymś ze strachu, że będę „pod wpływem” tym, co czytasz. Toss, że martwić się na bok, bo często czyta i szeroko może rzeczywiście pomóc odkleić się, gdy czujesz się najbardziej zakleszczony.

Kiedy zmagają się z problemem w swojej pracy i przenieś swoją uwagę na czytanie, będziesz otwarty na rozwiązania i może zidentyfikować technik innych autorów wykorzystane do czynienia z podobnymi problemami. Będzie to dla ciebie inspiracją do kontynuacji i dokończyć książkę, która kiedyś inni pisarze będą odebrać gdy poszukujesz twórczej zachęty.

Aby dowiedzieć się więcej sposobów, aby poprawić swoje pisanie i mieć więcej zabawy w procesie, otwórz [http://ManuscriptRx.com/] i zapisać się do „Write Through It” darmowy, miesięczny biuletyn elektroniczny, który oferuje porady na temat pisania więcej twórczo, jasno i efektywnie.

Lucia Zimmitti, trener pisania i niezależny redaktor, jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Książki Dziecięcej i ilustratorów i redakcyjnych freelancerów Stowarzyszenia.Jej poezja i fikcja zostały opublikowane w czasopismach literackich różnych krajowych, a ona uczy pisania na wysokim poziomie szkół i uczelni.

napisane przez: