szybkie dania z awokado

szybkie dania z awokado

Gru 17
szybkie dania z awokado

Wszyscy jesteśmy sobie równe

„Jeśli postawić się przede mną, nie może podążać; Jeśli mnie ignorować, będę musiał nikogo do naśladowania; Jeśli położy się nade mną, nie będę patrzeć, gdy koncentrator tlenu jesteś patrząc w dół; Jeśli położy się obok ja, będziemy chodzić za jedną z siłą dwóch. ” (Oryginalny cytat)

wynajem samochodów warszawa

Ten cytat jest przypomnieniem dla wszystkich na ziemi, że wszyscy jesteśmy sobie równe i że lepiej, gdy idziemy przez życie na równi ze wszystkimi spotykamy. Wszyscy jesteśmy liderami w naszej własnej drodze, a my wszyscy idą inni od czasu do czasu. Przywództwo i followership w relacjach osobistych i pracy są trudne, ale nieuniknione. Dopóki mamy relacje, niektórzy ludzie doprowadzą a niektórzy pójdą od czasu do czasu.

Dzieci w szkolnym uczą się w młodym wieku, że niektóre dzieci szybciej niż inne, a niektóre cieszą się większą zdolność do uczenia się. Uczą się także, że bardzo niewiele dzieci są lepsze we wszystkim niż inni i że tam, gdzie brakuje jednego dziecka, drugi celuje. Każdy jest w czymś dobry i każdy zasługuje na szansę przodować w tym, co może być wielki.

Nowoczesny biznes prawie zawsze stawia pewne członkom zespołu na szczycie, niektórzy na dole, a niektóre w środku hierarchii. Struktura ta działa dobrze, tylko wtedy, gdy ludzie na szczycie rozpoznać i zrozumieć, że bez ludzi na dole, statek biznesu ma kadłub i zlewem; bez ludzi w środku, statek ma silnik i nie ruszy, ale bez ludzi na górze, statek będzie tylko odpłynąć kurs na krótką chwilę, dopóki nowy ster jest znaleźć … a świat jest pełen sterów szuka nowego statku!

Większość ludzi zgodzi się, że nie ma miejsca w małżeństwie i życiu rodzinnym dla arogancji, chciwości, zdrady, okrucieństwa, nieuczciwości lub protekcji. To samo odnosi się do biznesu, ale znajdziemy wszystkie te negatywne cechy w biurach i magazynach na całym świecie każdego dnia.
napisane przez: