ile kosztuje wynajecie sali na komunie

ile kosztuje wynajecie sali na komunie

Paź 12
ile kosztuje wynajecie sali na komunie

Masz problemy komuś powiedzieć!

Niedawno oglądałem ten wielki stary klasyczny film, Krokodyl Dundee i został uderzony przez następujący rozmowy odbywającej się na przyjęciu w Nowym Jorku:

Sue Croc: „psychiatrą, która jest psychiatrą.”

Krokodyl Dundee: „Och, nie wiedziałem, że była orzechów” .

Sue: „Ona nie jest nakrętki Idzie tam, by porozmawiać o swoich problemach, aby sprowadzić ich na otwartej przestrzeni.”.

C.D .: „Nie miała żadnych wrogów?”

Sue: „Myślę, że nie ma żadnych kurczy się Walkabout”.

C.D .: „Jeśli masz problem w Walkabout, powiedz Wally, mówi każdy w mieście, przynosi go na otwartej przestrzeni i nie ma już problemu.”

Sue: „Moglibyśmy użyć więcej wrogów.”

Dzielimy nasze ciężary mówiąc komuś, nie prowadzi sam ładunek. Dlaczego jeszcze Bóg uczynić tak wiele z nas ludzi? Jesteśmy tutaj, aby pomóc sobie nawzajem przez świat czasami zimne i okrutne, aby każda podróż nieco łatwiejsze i bardziej pełne radości i pokoju. Sam jest tak, tak, tak …. dobrze, samotny. Oczywiście, niektóre samotność jest ważne, zwłaszcza gdy mamy żyć i pracować z innymi, ale życie bez zaufanych przyjaciół jest trudne, nawet dla osób zdrowych rodzinach i związkach.

Krokodyl Dundee mówi także: „… ja i Bóg, jesteśmy kolegami.” Czasem Bóg jest jeden musimy rozmawiać, przyjaciel potrzebujemy i może w każdej chwili uzyskać dostęp do radości i rozpaczy, o każdej porze dnia i nocy.

Więc co o mówienie komuś nasze problemy? Może moglibyśmy zacząć od uznania ich do siebie, Boga i inną osobę. Myślisz, że możesz pominąć tę pierwszą część, bo wiesz swoje problemy, każdy z nich? Nie rób tego. Jak zwykle, moi drodzy czytelnicy, jest pewien haczyk. Spójrz na swoje problemy, niepokoje, urazy, konflikty, co do nich zadzwonić, z innego punktu widzenia. Spójrz na nich z pytaniem: „Jak wziąć udział?” Gdzie byłem niegrzeczny, niedobry, nieuczciwi, albo, co gorsza, albo po prostu działa ze strachu? Zawsze są dwie strony naleśnik, więc postawić się w buty drugiej osoby, ale na krótko.
napisane przez: https://www.printexpress.pl