jakie dania polecacie na wesele

jakie dania polecacie na wesele

Paź 01

jakie dania polecacie na wesele

Odwiedź Phoenix dla rocznego Indian Fair and Market

Phoenix, stolicy Arizony, jest popularnym miejscem dla osób przebywających w południowo-zachodni rejon w USA. Znany jako „Hoozdo ‚(lub potocznie,” to miejsce jest gorące „) w języku Navajo, Phoenix znana jest z organizacji różnych działań i festiwale dla całej rodziny. Jednym z najbardziej popularnych festiwali jest Heard Museum Guild Indian Fair and Market, odbywające się co roku w marcu.

A tribute to America Native American dziedzictwo, Heard Museum Guild Indian Fair and Market jest jednym z najbardziej popularnych amerykańskich Indian wydarzeń Arts narodu, przyciągają turystów i uczestników ze wszystkich zakątków kraju. Targi rozpoczęły się w 1958 roku jako mała targach społeczności planowanej przez wolontariuszy w Muzeum Heard; ugruntowane, muzeum Phoenix oparte Native American rzemiosła z 19 i 20 wieku. Teraz w 29 roku, Targi Indii i Rynek przyciąga ponad 600 najlepszych artystów indiańskich w USA i przyciąga ponad 18.000 zwiedzających.

Na targach Indyjskim i Rynku, biorący udział artyści sprzedają swoje unikalne przedmioty kulturowe. Jadtospis może zawierać biżuterię, odzież, tekstylia, ceramika, beadwork i Katsina lalki z rodzimych artystów w całej Ameryce. Co więcej, udział artyści są zachęcani, aby wprowadzić juried konkurencji. Aby wprowadzić, artyści mogą złożyć jedną pracę w maksymalnie dwóch kategoriach; Następnie sędziowie wybiorą zwycięzcę z ponad 250 zgłoszeń. Dodatkowo, 2007 Indian Fair and Market zobaczy cichy aukcji, w których ponad 50 artystów wpłat specjalnych przedmiotów, a goście do „Best in Show recepcji” może licytować.

Jednak muzeum Gildia Heard Indian Fair and Market to coś więcej niż tylko sztuki i rzemiosła – targów obejmuje również muzykę, taniec i tradycyjne potrawy w swoich uroczystości.
napisane przez: